Аеропульти

Акція
Топ
Аеропульт Vontar G10
Статус
G10s
Аеропульт Vontar G10s - це переважно засоби передачі сигналів та керування, які широко використовуют..
0
250 грн.
Акція
Топ
Аеропульт Vontar G10S Pro
Статус
G10s Pro
Аеропульт Vontar G10s Pro - передовий інноваційний електронний пристрій, який дозволить вам поліпшит..
0
320 грн.
Акція
Аеропульт Vontar Q6
Статус
Q6
Аеропульт Vontar Q6 - це надзвичайно функціональний та зручний пристрій для керування різними електр..
0
299 грн.
Акція
Аеропульт Vontar Q6 Pro
Статус
Q6 Pro
Аеропульт з підсвіткою Vontar Q6 Pro - це стильний та інноваційний пристрій, який розроблений для ма..
0
399 грн.
Акція
Аеропульт Mecool V22
Статус
V22
Аеропульт Mecool V22 є високоякісним пристроєм дистанційного керування, спеціально розробленим для р..
0
499 грн.
Аеропульти

Технологія комфорту або чому варто купити аеромишку

Звичайним телевізором вже нікого не здивувати. Однак варто лише задуматися, як багато функцій виконує цей пристрій: перегляд улюбленого фільму, футбольного матчу, відтворення фото, відео, ігрові програми. Купити аеромишу — відмінне рішення, яке перевершить усі очікування, оскільки виконувати вищезгадані пункти стане набагато простіше. Пульт-аеромиша з легкістю справляється з великою кількістю маніпуляцій, крім того, що елементарно перемикає канали.

Принцип роботи

На перший погляд девайс не відрізняється від стандартного пульта для ТВ. Однак головний нюанс ховається всередині. Гіроскоп — секретний пристрій, який оперативно реагує на зміну положення тіла. В даному випадку, він зчитує рух девайсу в руці користувача, і кореспондує піктограму на моніторі. Система досить проста, але знадобиться кілька днів, щоб звикнути до нового механізму і повністю його освоїти.
Класифікація
Аеропульти бувають різні, тому рекомендується купувати пристрій, враховуючи особливості кожного типу, ретельно зважуючи їх недоліки та переваги. Серед найбільш поширених опцій виділяють:

  • аеромишку з мікрофоном;
  • аеромишу з клавіатурою;
  • аеромишку з тачпадом.

Також слід врахувати мету покупки, оскільки кожен девайс має власне призначення, незважаючи на те, що принцип дії у них єдиний.

Особливості air-пульта з мікрофоном

Аеромиша з голосовим управлінням дозволяє спілкуватися в соціальних мережах, робити запити в браузерах і навіть шукати цікаві відео в YouTube. Вона справляється з цими завданнями завдяки вбудованим динаміку і мікрофону, тому під диктовку буде виконувати будь-який запит користувача. Переваги даного типу очевидні. По-перше, економія часу. По-друге, вищезгадані функції особливо зручні, коли немає можливості дивитися в екран гаджета.

Для чого потрібна клавіатура

Аеропульт з клавіатурою — ще один варіант, який підійде для тих, хто цінує компактність і універсальність. Незважаючи на те, що перші уявлення про клавіатуру — це її відносно немаленький розмір, у випадку з аеромишкою все зовсім інакше. Розкладки неповні, тому повноцінну комп'ютерну версію вона не замінить. Проте, ідеально підійде для ігрової консолі або перемикання слайдів під час презентації.

Як девайс працює з приставкою

Комп'ютерні ігри - поширена причина покупки air-гаджета. Купити аеромишку для приставки варто як мінімум тому, що вона самостійно може вимикати її, змінювати параметри поточного додатку, управляти гучністю і відтворювати ролики або плей-листи. Тобто, це відбувається під чуйним керівництвом користувача, але значно спрощує його завдання. Необхідно буде тільки запам'ятати конфігурацію кнопок. Наприклад, OK, «Додому», «Назад».

Спеціальні можливості девайса і його переваги

Технологія впровадження інновацій та цифрових інтерактивних платформ в сучасні телевізори не перестає дивувати. Для любителів «розумного» телебачення існують миші для Смарт ТВ. Для того щоб підключити девайс, потрібно вставити USB-адаптер в порт телевізора, а потім покласти мишу недалеко від нього. Смарт ТВ швидко виявить пристрій. Після успішної прив'язки користувач може забути про старі пульти - аеромиша відкриє вікно в світ інноваційних технологій.

Компактність, комфорт, економія часу — це далеко не весь список. Чим ще може здивувати цей новомодний девайс?

Гаджет підходить для Андроїд ТВ. Беручи до уваги вищезазначене Смарт ТВ, аеромиша займає лідерські позиції на всіх телевізійних платформах. Можна купити аеропульт з клавіатурою. Якщо точніше — з подвійною розкладкою по обидва боки. При цьому девайс зберігає свої розміри.

Демократична ціна - ще одна перевага і приємний бонус.

Скільки коштує air-миша

Ціна девайса залежить від безлічі факторів: країна-виробник, компанія, модель. В середньому аеромишу купити в Україні можна за 350-1200 грн. Але варто враховувати, чи буде вона з мікрофоном або без, який тип клавіатури, який спосіб підключення. Наприклад, купити аеромишу для ТВ боксу виявиться дорожче, ніж аналог без додаткових клавіш, які задіюються виключно в ігровому процесі.

Поради по користуванню

Пульт-аеромишу купити можна в будь-якому спеціалізованому магазині техніки. Після цього бажано почитати інструкцію. В першу чергу слід звернути увагу на кнопку живлення. Якщо аеромиша не вмикається, швидше за все, вона просто розрядилася. Якщо ефективність ковзання курсору по екрану впала, зарядіть батарею, інакше це відіб'ється не тільки на підсвітці, а й на роботі девайса в цілому.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити