Ультракороткофокусні проектори (до 0.8)

Witseer M1 (Gold)
M1-1G
Witseer M1 - це ультракороткофокусний проектор з акумулятором, оснащений операційною системою Androi..
0
23 999 грн.
Witseer M1 (Silver)
M1-1S
Witseer M1 - це ультракороткофокусний проектор з акумулятором, оснащений операційною системою Androi..
0
23 999 грн.
Xiaomi Fengmi R1
Fengmi R1
Xiaomi Fengmi R1 - це втілення передових технологій у сфері проектування. Цей ультра-коротко..
1
48 999 грн.
Xiaomi Fengmi R1 Nano
Fengmi R1 Nano
Xiaomi Fengmi R1 nano - це поєднання стильного дизайну та передових технологій, які змінюють пог..
0
34 999 грн.
Changhong CHIQ B8U
CHIQ B8U
Ласкаво просимо в майбутнє розваг та якісного перегляду завдяки ультракороткофокусному лазер..
0
107 999 грн.
Xiaomi Formovie Theatre 
Formovie Theatre
Проектор Xiaomi Formovie Theatre - це вершина інновацій та технологічного вдосконалення в світі прое..
0
129 999 грн.
Xiaomi Fengmi C2
Fengmi C2
Xiaomi Fengmi C2 ..
0
87 999 грн.
Xiaomi Full Color Laser Cinema
Full Color Laser Cinema
Проектор Xiaomi Full Color Laser Cinema - це вершина інновацій та передових технологій у сві..
0
49 999 грн.
Jenovox B7U Pro
B7U Pro
Jenovox B7U Pro ..
0
89 999 грн.
Changhong CHIQ B5U
CHIQ B5U
Changhong CHIQ B5U ..
0
84 999 грн.

Ультракороткофокусні проектори

Мультимедійна установка з екраном стала невід'ємною частиною повсякденного життя - обладнання встановлюється у школах, університетах, офісах та звичайних квартирах. За допомогою такої техніки вийде повноцінно поринути у світ інтерактивного кіно та навчання. Ультракороткофокусний проектор - це особливий вигляд, що ідеально вписується в невеликі приміщення. Переглядаючи відгуки користувачів, стає зрозуміло, що встановлення такого об'єкта дозволяє навіть із крихітної кімнати зробити затишну кінозалу. Інтерактивний ультракороткофокусний проектор більше домашній, ніж вуличний апарат - його можливості повноцінно розкриваються у приміщенні.

Види та особливості мультимедійних установок

Купити в Україні можна різноманітну техніку для інтерактивних занять та відпочинку. Існує дві основні категорії, на які поділяються моделі – лазерні та інтерактивні. Перша категорія відрізняється складанням - усередині замість стандартної лампи встановлюють лазер. За допомогою такої комплектації користувач може значно заощадити на заміні ламп, має можливість переглядати статичні картинки, динамічні відео високої якості.

Проектор ультракороткофокусний, що відноситься до категорії "інтерактивних", дозволяє не просто дивитися на зображення або відео, а повноцінно взаємодіяти зі встановленим сенсорним екраном. Така техніка дає можливість якісно змінити освіту школярів, студентів та роботу будь-якого підприємства – підходить для презентації матеріалу. Останні покоління інтерактивних установок мають вбудовані функції реагування на стілус та пальці, це ніби великий планшет на стіні.

Переваги ультракороткофокусних моделей

Щоб зрозуміти, як вибрати ультракороткофокусний проектор для дому чи роботи, потрібно вивчити основні переваги запропонованої продукції. Плюси обладнання такі:

 • можливість повісити ультракороткофокусний проектор 4k на відстані менше 0,5 метра від стіни;
 • відсутність великої кількості кабелів;
 • простість інсталяції, налаштування;
 • світловий потік не сліпить людей навколо, не утворює тіней від предметів перед ним;
 • ергономічний;
 • відсутність шуму під час роботи:
 • високий рівень контрастності;
 • компактні габарити, стильний зовнішній вигляд;
 • можливість підключитися зі смартфона, планшета.
Окремою перевагою є те, що можна купити ультракороткофокусний проектор у будь-якому спеціалізованому магазині техніки - великий вибір моделей з різними характеристиками, дизайном, брендом, додатковим функціоналом. Подібні моделі можна купити в Києві або іншому місті за допомогою інтернет-магазину LedProject, в якому легко знайти відповідну за обраними критеріями апаратуру.

Сфера застосування

Впровадження сучасних технологій у всіх сферах життя стало незмінним процесом. Технологічні новинки та винаходи використовуються для дому та розваги, навчання школярів, студентів, співробітників великих компаній. Інтерактивне обладнання стало способом цікавіше подати інформацію.

Проектор ультракороткофокусний можна купити для наступних цілей:

 • організації навчального процесу;
 • демонстрації реклами;
 • організації дитячого та дорослого дозвілля;
 • в корпоративному секторі;
 • демонстрації інтерактивної інформації - буклетів, переліку документів у державних установах.

Можна купити звичайне, інтерактивне мультимедійне обладнання - вибір гаджетів залежить від поставлених раніше цілей, виділеного бюджету, обладнаного під кінотеатр приміщення.

Рекомендації щодо вибору

Ультракороткофокусний проектор можна купити без попередньої оцінки та пошуку моделей, але такий підхід недоцільний. Купівлю дорогого обладнання важливо здійснювати після попереднього рішення, що базується на сумі бюджету, мети встановлення.

Перший критерій - освітлення у вибраній для встановлення кімнаті, якщо в ній занадто світло, звичайні пристрої не будуть нормально показувати картинку. Далі важлива мобільність обладнання, особливо якщо воно купується для університету, школи - нерідко апаратуру доведеться переносити. Якість картинки - важливий критерій, тут найкращою моделлю виступить ультракороткофокусний проектор Full HD, що відрізняється детальною, яскравою графікою.

Для домашнього кінотеатру потрібний максимально контрастний гаджет. При виборі варто враховувати додаткові функції: голосове, ручне керування, згладжування, підвищення плавності картинки, можливість грати у відеоігри.

Ультракороткофокусний лазерний проектор - пристрій, що дає можливість зробити роботу, навчання, дозвілля цікавішим. Сенсорний екран значно полегшує взаємодію з пристроєм, дозволяючи швидко змінювати зображення, зупиняти відео, поблизу демонструвати об'єкти. Придбати у Харкові чи іншому місті України обладнання можна через інтернет-магазин LedProjector.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити