3D окуляри

3D окуляри Fengmi DLP-Link
FM3DG1
Fengmi DLP-Link - це високоякісні 3D окуляри, розроблені спеціально для максимально іммерсивного і з..
0
899 грн.
3D окуляри Optoma DLP-Link
ZC501
Optoma DLP-Link - це високоякісні та інноваційні 3D-окуляри, розроблені спеціально для насолоди прос..
0
899 грн.
3D окуляри TouYinger DLP-Link (black)
TouYinger DLP-Link (black)
3D окуляри TouYinger DLP-Link - це високоякісне обладнання, яке призначене для перегляду контенту в ..
0
650 грн.
Топ
3D окуляри XGIMI DLP-Link
G102L
3D окуляри XGIMI DLP-Link - це надзвичайно якісні та функціональні окуляри, які дозволяють вам насол..
0
999 грн.
3D окуляри TouYinger DLP-Link
TouYinger DLP-Link
TouYinger DLP-Link 3D окуляри - це високоякісне рішення для імпресивного 3D-відтворення в домашньому..
0
650 грн.
3D окуляри

Як вибрати окуляри 3D для домашнього кінотеатру

Тривимірна технологія зображення — однозначний прорив до світу віртуальної реальності. Окуляри 3d користуються популярністю не тільки в кінотеатрах, але також і вдома. Вони відкривають багато цікавих можливостей, серед яких:

  • висока роздільна здатність ілюстрації;
  • відмінна якість зображення;
  • ефект «занурення» в події, що транслюються на екрані.

Однак окуляри віртуальної реальності поширені не тільки серед кіноманів.

Які бувають 3D гаджети

Існує безліч пристроїв з властивостями тривимірного зображення.

По-перше, їх класифікують в залежності від мети застосування. Наприклад, 3d окуляри для телевізора, для проектора, для монітору і відеоігор. Проте, кожен тип працює за схожим алгоритмом. 

По-друге, в залежності від технології виробництва гаджети бувають анагліфні (пасивні), поляризаційні та активні. Принцип роботи кожного з підвидів істотно різниться.

Анагліфна технологія

Суть цього різновиду полягає в тому, що він розділяє спектр ілюстрації на різні ракурси: лівий і правий. Відповідно, кожне око має свій фільтр, і завдяки мозковій діяльності людина бачить прекрасну цілу картинку. Однак такий механізм може негативно позначатися на фізичному самопочутті: очі втомлюються швидше, ніж зазвичай. Є й перевага — демократична ціна. Придбати такі окуляри для 3d фільмів — це непоганий варіант.

Поляризаційний принцип

Суть ґрунтується на поляризаційному поділі, завдяки чому зображення на моніторі утворює стереопару. Вона може вбудовуватись в горизонтальному, вертикальному або кадровому форматі. Крім стереопари, картинка на екрані ділиться на рядки. Парні обробляються фільтром, наприклад, в правій лінзі (що не є принциповим), а непарні - в лівій. Незважаючи на те, що кожне око бачить окрему картинку, мозок створює цілісне зображення.

Активна 3D технологія

На відміну від поляризаційних і анагліфних окулярів, активні не розділяють малюнок на моніторі. Лінзи самостійно здійснюють відкриття та закриття непомітних затворів. Швидкість згаданого процесу настільки висока, що людина не встигає навіть моргнути або відволіктися, щоб зловити очима цей момент.

Купити 3d окуляри для телевізора можна у будь-якому спеціалізованому магазині техніки. Тенденція використання активних девайсів будинку пішла з кінотеатру.

Особливості відео-окулярів

Незважаючи на те, що купити 3d окуляри сьогодні не складає проблеми, рекомендується ретельно вивчити всі опції. Особливо, якщо людина планує використовувати їх для комп'ютерних ігор, що, як правило, може займати багато часу. Слід звернути увагу на:

  • країну виробництва;
  • фірму виробника (перевірені Xiaomi, Optoma, TouYinger, XGIMI);
  • матеріал;
  • технічні характеристики;
  • наявність додаткового обладнання.

Також бажано прочитати відгуки про компанії та конкретні обрані моделі.

Вартість окулярів тривимірного простору

Скільки коштують 3d окуляри? Це питання особливо актуальне для тих, хто цікавиться іграми і фільмами. Ціна варіюється в залежності від різних факторів.

  1. Модель девайса. Зрозуміло, що окуляри з круговою поляризацією будуть коштувати дорожче, ніж звичайний пасивний варіант.
  2. Мета застосування. Наприклад, одноразові окуляри для кінотеатру не такі дорогі, як для телевізора, оскільки виготовлені з матеріалів різної якості.

Ціни коливаються в межах 250-1000 грн.

Що потрібно знати про гаджети для кінотеатру

3D фільмами вже нікого не здивуєш, адже їх можна подивитися вдома. Все, що потрібно - купити 3d окуляри для кінотеатру і насолоджуватися картинкою на екрані. Вони не тільки дозволяють дивитися кіно в HD якості, а й збільшують яскравість екрану. Крім цього, як бонус, людина отримує ефекти тривимірного зображення і відмінний настрій після домашнього перегляду. 3d окуляри для кінотеатру мають високу вартість, якщо вони не одноразові. Але результат гарантовано перевершить усі очікування.

Кому варто задуматися про покупку

Купити окуляри 3d — це можливість, яка дозволить заощадити гроші, якщо людина часто відвідує кінотеатри. Крім цього, вдома можна дивитися будь-які фільми, створені у тривимірному форматі. Також покупка актуальна для тих, чия робота пов'язана з проектуванням (інженери і дизайнери часто використовують даний прилад). Окуляри 3d купити пропонують багато онлайн-платформи.

Запобіжні заходи

Окуляри тривимірної реальності можна легко і швидко купити (Україна), просто оформивши замовлення. Але варто пам'ятати: їх не можна кидати, на них забороняється тиснути і наступати. Також не рекомендується використовувати окуляри людям з підвищеною чутливістю до світла.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити