Проектори Dangbei

Dangbei Mars Pro
MARS PRO
Погрузіться в світ найреалістичніших розваг та якісного розвитку зображення з проектором Dangbe..
0
81 999 грн.
Dangbei F3
DANGBEI F3
Dangbei F3 - це інноваційний проектор, який пропонує найвищу якість зображення та безмежні можливост..
0
43 399 грн.
Проектори Dangbei

Проектори Dangbei

Стильність, потужність, багатофункціональність – так коротко можна описати мультимедійні проектори компанії Dangbei. Дизайн пристрою виконаний у класичному поєднанні темного металіка, чорного чи білого глянцевого покриття. На верхній панелі розміщуються маленькі кнопки управління проектором, які лаконічно виконані в колір корпусу.

Dangbei стали негласним проривом у сфері мультимедійних технологій 2020 року, випустивши 4K-проектор із 9 скляними лінзами. Такий функціонал дозволяє наближати колір та якість зображення до максимально реалістичного, детально відображати елементи зображення. Висока яскравість від 1850 ANSI люмен гарантує точність кольору навіть у освітленому приміщенні. Просунуті версії проектора від компанії Dangbei підтримують технологію Precise Engine Pro, яка гарантує яскравість від 2050 ANSI люмен.

Для поціновувачів мультимедійних проекторів справжнім задоволенням стане реалізація технології MEMC, яка створює плавніший контент без розмитостей, додаючи кадри між вихідними. Таким чином, під час руху предмета на екрані глядач зможе чітко бачити всі необхідні деталі, технологія зробить процес перегляду спортивних змагань більш комфортним.

Використовувати проектор Dangbei можна як у невеликих житлових приміщеннях, так і у просторих аудиторіях та залах. Діапазон діагоналі зображення, яке можна вивести на полотно або рівну поверхню за допомогою пристрою, становить від 30 до 300 дюймів.

У нашому інтернет-магазині можна купити моделі з технологіями HLG і HDR 10, які забезпечують яскравий кадр і стабілізацію слабко освітлених елементів, а також широкий спектр відтінків.

Для максимальної насолоди від взаємодії з проектором та його можливостями, радимо скористатись додатковими аксесуарами. Якісний екран - це чітке та насичене зображення, 3D окуляри - для повного занурення в гру чи фільм, смарт-ТВ приставка - розширить функціонал і приємний вечір гарантовано.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити