Проектори Changhong

Changhong CHIQ B8U
CHIQ B8U
Ласкаво просимо в майбутнє розваг та якісного перегляду завдяки ультракороткофокусному лазер..
0
107 999 грн.
Changhong M4000
M4000
Погрузіться у неймовірний світ візуального розваги та якості з проектором Changhong M4000. Ця мо..
0
45 999 грн.
Changhong CHIQ D7U
CHIQ D7U
Changhong CHIQ D7U ..
0
93 999 грн.
Changhong CHIQ B5U
CHIQ B5U
Changhong CHIQ B5U ..
0
84 999 грн.
Changhong C300
C300
Changhong C300 ..
0
28 999 грн.
Проектори Changhong

Проектори Сhanghong

Changhong проектор – це якість та стиль в одному пристрої. Мінімалістичний дизайн із елементами металіка стане окрасою будинку чи офісу.

За чіткість та деталізованість елементів зображення відповідає технологія HDR10, яка дає можливість проектору відображати більший колірний діапазон, покращити контрастність. Яскравість також порадує глядача: у освітленому приміщенні зображення передаватиме насичені кольори за рахунок світлового потоку від 800 ANSI люменів, залежно від вибраної моделі Changhong.

Практически бесшумное устройство не отвлекает от просмотра, рівень звуку роботи системи охолодження не перевищує 32 дБ, тому його можна сміливо розташовувати біля себе під час перегляду фільмів або відео. Якісний звук при відтворенні контенту гарантують вбудовані динаміки потужністю 5–10 Вт із системою шумопониження Dolby, яка вирівнює гучність аудіальних елементів та створює ефект об'ємного звуку.

Проекторами можна керувати за допомогою дистанційного пульта, який має зручну фішку — ручне фокусування проекційної картинки. Працює він як аеромиша, варто помахати пристроєм у повітрі - і на екрані з'явиться курсор. При установці додаткових скриптів користувач може підключити голосове керування проектором за допомогою пульта та вбудованого мікрофона.

Використовувати всі принади якісного зображення можна при підключенні 3D. Можна вибрати режим відтворення у налаштуваннях. Бренд Сhanghong, як і багато виробників, не додає 3D-окуляри в комплекті до проектору, тому їх покупку необхідно здійснювати самостійно. 

Купити Сhanghong у нашому інтернет-магазині можна з бездротовим підключенням за допомогою технологій Miracast та Airplay.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити