Обмін та повернення товару

Політика омбіну та повернення товару

Діяльність інтернет-магазину LedProjector регулюється законодавством України. Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" № 1023-XII обмін або повернення товару можливий протягом 14 днів після замовлення. При цьому враховуються вихідні дні.

Покупці мають право повернути або замінити покупку у разі, якщо товар:

 • несправний або має дефекти, які не дозволяють використовувати його за прямим призначенням;
 • належної якості, але не підійшов замовнику (за зовнішнім виглядом, характеристиками або іншими причинами). У будь-якому випадку рекомендуємо звернутися до консультантів LedProjector для вирішення спірних питань.

Умови обміну та повернення товару

Зверніть увагу на такі моменти:

 1. Товар не повинен бути в експлуатації - немає слідів використання проектора, аксесуарів.
 2. Збережено початковий вид приладу - немає сколів, подряпин та інших механічних пошкоджень, що впливають на зовнішній вигляд і споживчі властивості техніки, аксесуарів.
 3. У наявності вся комплектація і упаковка товару - збережені захисні плівки, заводське маркування, коробка, комплект поставки.
У покупця повинен бути документ, що засвідчує факт і дату придбання товару (наприклад, товарний чек, видаткова накладна). Увага! У разі недотримання вищевказаних пунктів, а також придбання товарів з переліку, зазначеного у Постанові КМУ № 172 від 19.03.1994 р., обмін або повернення купівлі неможливий.

Як можна обміняти або повернути покупку?

Якщо виникала необхідність обміну або повернення придбаного в нашому інтернет-магазині проектора, аксесуарів та іншого, покупцеві необхідно:

 1. На сайті LedProjector заповнити форму повернення в "Особистому кабінеті", вказавши інформацію про замовлення, причину, опис дефектів та інше.
 2. Дочекатися, коли з вами зв 'яжеться менеджер нашого інтернет-магазину, щоб обговорити питання обміну/повернення покупки.
 3. Відправити непідійшовший товар. Оплата доставки здійснюється за рахунок відправника.
 4. Повернення грошових коштів здійснюється одним з нижчеперерахованих способів:
  • Готівкою в будь-якому з наших магазинів
  • Переказом на банківську картку

Обмін техніки здійснюється на аналогічну модель за вартістю/характеристиками з нашого асортименту. При необхідності обміну або повернення покупок, зроблених в інтернет-магазині LedProjector, звертайтеся за номерами: (066) 767-90-30, (098) 767-90-30, (093) 767-90-30.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити