Пн - Пт: 10:00 - 19:00

Сб: 12:00 - 16:00

Аеропульт Vontar G10

Акція
Топ продажів
В наявності
0
Модель: G10
Артикул: V10001
Статус
299 грн.
Знайшли дешевше ?
Рассрочка online

VONTAR G10 – аеромишь з гіроскопом

VONTAR G10 - аеромишь з гіроскопом і можливістю голосового введення команд. Це своєрідний «гібрид» комп'ютерної мишки і ТБ-пульта. Гаджет оптимально підходить для використання разом з ТВ-приставками, проекторами, телевізорами та іншими девайсами. Відмінно функціонує з «Андроїд» Smart TV.

Обзор особенностей VONTAR G10

Air mouse зовні являє собою пульт дистанційного управління з можливістю користуватися кнопками або голосовим уведенням команд. В інтернет-магазині LedProjector можна купити аеромишку з гіроскопом. Завдяки цьому управляти курсором на екрані можна просто переміщаючи пульт в просторі. Курсор в точності повторює всі рухи бездротового пульта. Аеромишь VONTAR G10 не вимагає підставки для роботи.


Головні особливості даної моделі:

  • сумісність з аксесуарами на операційних системах Windows, Mac OS, Android, Linux;
  • наявність енергозберігаючого режиму - якщо аеромишка не діє більше 3 хвилин, для виходу з режиму потрібно натиснути будь-яку кнопку;
  • якісний мікрофон - відмінно розпізнає людську мову, завдяки чому можна диктувати текст, не вдаючись до допомоги клавіатури, користуватися Google Assistant.
  • програмується кнопка вкл / викл - аеромишка копіює оригінальний сигнал заводського пульта від приставки, TV, щоб в подальшому можна було включати пристрої за допомогою VONTAR G10;
  • максимальна відстань від пульта до керованої техніки - 10 метрів.

За відгуками користувачів, VONTAR G10 зручно лежить в руці, керувати пристроями за допомогою цієї air mouse також просто, як звичайної комп'ютерною мишкою.

Як почати користуватися таким пультом? Зняти кришечку з тильного боку аеромишкі, дістати передавач і вставити його в USB-роз'єм ТВ-приставки або іншого пристрою. Після цього включити пульт. ніяких додаткових налаштувань VONTAR G10 не потрібно - air mouse готова до роботи. Передавач функціонує на радіочастоті 2,4 GHz.
Для роботи аеромиші додатково знадобиться встановити в пульт 2 батарейки ААА (у комплекті не поставляються). Одного заряду вистачає мінімум на місяць користування.

Хочете купити аеромишь VONTAR G10? Телефонуйте нам прямо зараз за номером: (066) 767-90-30, (098) 767-90-30, (093) 767-90-30.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Аеропульт Vontar G10, G10, Аеропульти

Замовити дзвінок Служба підтримки Telegram Viber
0
false
false
Вилучити
Змінити