ALR екран для ультракороткофокусного проектора VividStorm S PRO 110" (Black)

В наявності
0
Модель: S PRO 110" (Black)
Артикул: VSDSTUST110H
68 999 грн.
Знайшли дешевше ?
Рассрочка online
Скорочений опис
ALR (Ambient Light Rejecting) екран для ультракороткофокусного проектора VividStorm S PRO 110" - це інноваційне рішення, створене для забезпечення максимальної якості зображення навіть в умовах яскравого освітлення. З... Читати далі...
ALR (Ambient Light Rejecting) екран для ультракороткофокусного проектора VividStorm S PRO 110" - це інноваційне рішення, створене для забезпечення максимальної якості зображення навіть в умовах яскравого освітлення.

Завдяки використанню спеціального матеріалу, ALR екран здатний відразу відсікати бокове та заднє світло. Це дозволяє проектору VividStorm S PRO зосередитися на створенні насиченого та ясного зображення з високою контрастністю, навіть якщо у приміщенні використовується сильне освітлення або є відблиски.

Екран має розмір 110", що забезпечує велику поверхню для відображення. Його ультракороткофокусний дизайн дозволяє розташовувати проектор дуже близько до екрану, що дозволяє зекономити простір у кімнаті та дозволяє максимально використовувати простір для перегляду.

ALR екран VividStorm S PRO 110" для ультракороткофокусного проектора також має вбудовану технологію, яка дозволяє користувачам насолоджуватися високим рівнем контрастності та кольорової точності незалежно від кута перегляду.

Завдяки всім цим функціям, ALR екран VividStorm S PRO 110" для ультракороткофокусного проектора стає ідеальним вибором для домашнього кінотеатру, презентаційних заходів, бізнес-зустрічей та будь-яких інших ситуацій, де якість зображення має велике значення.
Характеристики екрану
Тип конструкції Моторизований
Тип установки Підлоговий
Сумісні проектори Ультракороткофокусні
Діагональ, (дюйми) 110
Співвідношення сторін 16:9
Матеріал полотна PET Crystal
Коефіціент посилення 0.6
Кут огляду, (градуси) 170
Розміри області для проектування, (мм) 2435 х 1370
Тип проекції Пряма
Привід Електричний
Управління Пульт ДК
Додатково Підтримка 4K, 8K та HDR
Колір корпусу Чорний
Вага, (кг) 28
Розмір в упаковці, (мм) 2740 х 240 х 210
Вага в упаковці, (кг) 29
Гарантійний термін 12 місяців від магазину

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: ALR екран для ультракороткофокусного проектора VividStorm S PRO 110 (Black), S PRO 110 (Black), ALR (Ambient Light Rejection) екрани

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити