ALR екран для ультракороткофокусного проектора LedProjector PET Crystal CBSP (FFB), 100"

Немає в наявності
0
Модель: LP/PET Cr/CBSP/FFB/100"
Артикул: W01033
19 599 грн.
Знайшли дешевше ?
Рассрочка online
Скорочений опис
ALR (Ambient Light Rejection) екран для ультракороткофокусного проектора LedProjector PET Crystal CBSP 100" - це інноваційний аксесуар, призначений для поліпшення якості проекції зображення в умовах яскравого середовища.... Читати далі...
ALR (Ambient Light Rejection) екран для ультракороткофокусного проектора LedProjector PET Crystal CBSP 100" - це інноваційний аксесуар, призначений для поліпшення якості проекції зображення в умовах яскравого середовища.

Цей ALR екран виготовлений з використанням передової технології, що дозволяє відтворювати яскраві, чіткі та різкі зображення навіть при високій освітленості приміщення. Він має висококонтрастну поверхню, яка активно відбиває світло, що йде під кутом до екрана, і, тим самим, забезпечує рівномірне і насичене зображення.

Даний ALR екран має розмір 100 дюймів, що робить його ідеальним варіантом для використання в домашньому кінотеатрі або в конференц-залі. Воно легко і швидко монтується на стіну.

Завдяки високоякісному матеріалу, з якого виготовлений цей екран, ви отримаєте багаторазове використання і бездоганне зображення довгий час. Він відбиває мінімальну кількість зайвого світла, забезпечуючи насичені кольори і високу роздільну здатність.

Якщо ви шукаєте оптимальний ALR екран для вашого ультракороткофокусного проектора LedProjector PET Crystal CBSP 100", то цей варіант може бути саме тим, що ви шукаєте. Він забезпечить якісну проекцію зображення навіть в умовах яскравого світла і створить неперевершений кінотеатральний ефект.
Характеристики екрану
Тип конструкції Натяжний на рамі
Тип установки Настінний
Сумісні проектори Ультракороткофокусні
Діагональ, (дюйми) 100
Співвідношення сторін 16:9
Матеріал полотна PET Crystal
Коефіціент посилення 0.6
Кут огляду, (градуси) 160
Розміри області для проектування, (мм) 2214 х 1245
Тип проекції Пряма
Товщина екрану, (мм) 36
Ширина рамки, (мм) 10
Колір корпусу Чорний
Вага, (кг) 9.7
Розмір в упаковці, (мм) 1540 х 230 х 135
Вага в упаковці, (кг) 13.9
Гарантійний термін 12 місяців від магазину

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: ALR екран для ультракороткофокусного проектора LedProjector PET Crystal CBSP (FFB), 100, LP/PET Cr/CBSP/FFB/100, Натяжні екрани на рамі

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити