Проектори DLP

Alincoo S10
S10
Ласкаво просимо в світ захоплюючих вражень з моделлю проектора Alincoo S10 на базі операційної с..
0
12 599 грн.
Dangbei Mars Pro
MARS PRO
Погрузіться в світ найреалістичніших розваг та якісного розвитку зображення з проектором Dangbe..
0
81 999 грн.
Everycom D023
D023
Everycom D023 - це проектор з надзвичайно яскравим зображенням, яке дозволяє насолоджуватися відео т..
0
8 999 грн.
TouYinger D021
D021
Модель проектора TouYinger D021 - це ідеальний вибір для тих, хто шукає портативний пристрій з висок..
0
9 399 грн.
Witseer M1 (Gold)
M1-1G
Witseer M1 - це ультракороткофокусний проектор з акумулятором, оснащений операційною системою Androi..
0
23 999 грн.
Witseer M1 (Silver)
M1-1S
Witseer M1 - це ультракороткофокусний проектор з акумулятором, оснащений операційною системою Androi..
0
23 999 грн.
XGIMI H5
H-5
Проектор XGIMI H5 - це втілення передових технологій та відмінної продуктивності в одному пристр..
0
50 999 грн.
Xiaomi Formovie Dice
Formovie Dice
Проектор Xiaomi Formovie Dice - це втілення високих технологій та комфорту в одному пристрої. З ..
0
27 999 грн.
Xiaomi Formovie P1
Formovie P1
Проектор Xiaomi Formovie P1 - це втілення передових технологій в компактному та потужному п..
0
7 999 грн.
Xiaomi Mijia ALPD 3.0 (вітринний зразок)
ALPD 3.0(V)
Поглибте свій досвід домашнього розваги за допомогою проектора Xiaomi Mijia ALPD 3.0 - сучасного при..
0
48 699 грн.
Jenovox M4000
M4000J
Погрузіться у неймовірний світ візуального розваги та якості з проектором Jenovox M400..
0
45 999 грн.
TouYinger K2
K2
TouYinger K2 — Full HD проектор на Android з 2 Гб оперативної та 32 Гб вбудованої пам'яті ..
1
12 799 грн.
XGIMI RS Pro 2 (Silver)
RS Pro 2 (Silver)
XGIMI RS Pro2 - це епітет високих технологій та передових можливостей у сфері відеопроекції. Із яскр..
0
77 999 грн.
Xiaomi Fengmi X1
Fengmi X1
Вітаємо вас в світі вражаючих образів та неймовірного звуку з Xiaomi Fengmi X1! Ця модель проект..
1
36 699 грн.
Xiaomi Formovie S5
Formovie S5
Проектор Xiaomi Formovie S5 - це інноваційна модель, яка поєднує передові технології та високу я..
0
27 500 грн.

Як вибрати проектор DLP

DLP-проектор - технологія, яка дозволяє візуально демонструвати інформацію на великому екрані. Якщо перекладати буквально з англійської, DLP (Digital Light Processing) означає цифрову обробку світла - це основоположний принцип роботи системи. Мікросхема була придумана відносно недавно (1987 рік), але за цей час інженери зробили великий стрибок як демонстраційне зображення, що робить проектори DLP такими популярними.

Принцип роботи

Головним елементом девайсу є матриця, що складається із DMD-елементів. Це кристали, структура яких має рухливі механічні структурні одиниці. Іншими словами, такі елементи називають мікродзеркальними частинками. Дзеркала складаються з алюмінію, що дорівнює одному пікселю. За допомогою одержуваного світла від матриці крізь малогабаритні рефлектори DLP LED проектор дозволяє спроектувати зображення.

Класифікація агрегатів

Щоб розуміти, як вибрати та купити DLP проектор, необхідно розібратися, які вони бувають. Тип девайсу безпосередньо залежить від його цільового призначення. Традиційно виділяють такі види світлоклапанної технології:

 • одноматричний;
 • двоматричний;
 • трьохматричний.

Перший тип є найпримітивнішим, використовується для портативних проекційних установок. Другий має комплексну будову, розщеплюючи світло на два потоки (червоний та синій із зеленим).

Трьохматрична система

На відміну від інших технологій, триматричний тип є найдосконалішим. Його пікселі складаються із трьох смужок, які світяться, змішуються, утворюють різні кольори. Однак відгуки про цей вид варіюються, є гарні та погані. Він не гарантує високої ефективності використання світлового потоку лампи. Якщо установку для цифрової обробки світла купують, керуючись освітніми мотивами (для презентації), відмінним варіантом буде лазерний проектор DLP.

Переваги лазерної технології

Лазерний проектор DLP - це відмінний варіант для будинку. Особливістю цього виду є те, що він компактніший, ніж ламповий. Сучасні технології дозволяють повністю замінити телевізор завдяки такому девайсу. Купити його можна у будь-якому спеціалізованому магазині техніки. Рекомендується проконсультуватись, оскільки моделі проекторів існують різні (домашній, вуличний).

Особливості роботи лазера

Щоб користувач бачив чітку картинку з високою якістю пікселів, типовий зелений світлодіод часто замінюють синім лазером. Поки людина спостерігає за презентацією, усередині девайсу відбуваються складні алгоритми. Синій промінь по черзі дає синє і зелене світіння, проходячи через диск, що обертається, оснащений люмінофором. Щомиті, систематично на моніторі відображається лише один із колірних компонентів, не без участі поглинача світла.

Цінова політика

На DLP проектор ціна варіюється, оскільки залежить від різних факторів. Так, наприклад, хорошу модель можна підібрати як за 6000 грн., так і майже за 70000 грн. При виборі варто звертати увагу на:

 • процесор;
 • оперативну пам'ять;
 • підтримка 3D;
 • контрастність;
 • яскравість;
 • графіку;
 • діагональ екрана;
 • інтерфейси.

Також варто врахувати комплектацію моделі, адже не кожен проектор йде разом із пультом ДУ або AV-кабелем. Але купити в Україні цей девайс – не проблема.

Чому варто придбати технологію DLP

На щастя, купити проектор DLP можна у будь-якому магазині (офлайн, онлайн-майданчики). Однак варто остерігатися підробок, фальсифікатів, дешевих аналогів, які розчарують після першого використання (що небезпечно навіть з позиції здоров'я). Є перевірені сайти, де легко, лише одним кліком можна купити девайс в Києві, купити в Харкові або в будь-якому іншому місті. Така проекційна установка робить кришталево чисте зображення та забезпечує нульове технічне обслуговування.

Де і який проектор використовувати

Як згадувалося вище, проектор DLP купити - не надскладне завдання. Варто уважно ознайомитись із характеристикою агрегату. Наприклад, DLP найчастіше використовують для мобільних презентацій та домашнього кінотеатру. Але лише LCD може забезпечити максимальну передачу кольору. При виборі слід відштовхуватися від персональних побажань. Перш ніж купити DLP проектор в Україні, варто врахувати переваги та недоліки кожної моделі.

Техніка безпеки

Не рекомендується закривати вентиляційні отвори проектора. Також його експлуатація небажана, коли температура надто висока чи низька. Забороняється затуляти світло, що виходить з об'єктива, оскільки випромінювання може спричинити перегрів, спричинити опіки або пожежу.

Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити