Що таке Лазерний проектор. Переваги і недоліки

Лазерні проектори для дому - як вибрати кращий

Сьогодні вже нікого не здивувати лазерним шоу в небі та на стінах будинків, зображеннями в кінотеатрах, або презентаціями в офісі. За допомогою променів можна малювати картинки, слова на будь-якій поверхні навіть без екрану. Як це працює, що таке лазерний проектор, скільки є видів, а також який краще вибрати - докладніше про все це далі в статті.

Принцип дії

Зображення або текст можуть бути як білими, так і кольоровими. Також призначення пристрою може бути різним: вуличний, офісний або проектор для будинку. Отже, лазерний проектор - що це таке, і чому так багато різновидів? Відображення може бути дуже яскравим, видимим здалеку, але в приміщенні для чіткої картинки досить м'якого світла. Усередині проектора знаходиться трафарет і дзеркальна система. Основою пристрою є лазерний промінь, в поліхромних моделях їх три: червоний, синій і зелений. Заломлення світла створює видиме зображення.

Різновиди проекторів

Функціональні особливості різних пристроїв відрізняються в залежності від призначення. У чому різниця між ними, які бувають лазерні проектори:

 • Інсталяційні - призначені для масштабних проекцій, святкових світлових шоу, зображень на будівлях або променів в небі;
 • Офісні - для приміщень з присутністю додаткових джерел освітлення, кафе, бізнес-центрів, навчальних закладів;
 • Анімаційні - компактні програмовані пристрої для домашнього кінотеатру, працюють в повній темряві, низький рівень шуму і хороша передача кольору;
 • 3D - для поляризації лазерних променів використовуються ЖК панелі, що робить зручним перегляд зображень в 3D окулярах.

Щоб розуміти, як вибрати лазерний проектор, і який краще, варто докладніше вивчити характеристики кожного виду.

Список найкращих моделей

Сьогодні в Україні є можливість купити в магазині такі марки:

 • LG HF80JS - може підключатися до ПК, аудіосистем, має пульт управління, зручний для офісних презентацій, а також перегляду фільмів вдома;
 • Panasonic PT-RZ470E - поєднує світодіодні LED-лампи і лазерні промені, компактний, багатофункціональний проектор для підключення до ігрових консолей, ноутбуків, смартфонів, навушників;
 • Xiaomi MiJia - стильний, потужний, з роздільною здатністю Full HD і високою якістю передачі кольору, спеціально призначений для будинку;
 • Acer V6810 - скромніше за яскравістю і діагоналю відображення, але також з функцією 4K UHD, як "Ксіомі", але набагато дешевше за вартістю.

Щоб вибрати, який лазерний проектор краще, варто враховувати особливості кожної моделі, а також завдання, які необхідно виконувати з його допомогою.

Лазери або світлодіоди - подібності та відмінності

Яскравість проекції позначається в люменах. Якщо значення менше 1000, то фільм або гру дивитися буде неможливо. Щоб розібратися, який проектор краще: лазерний або світлодіодний, досить порівняти характеристики обох:

 • Л - яскравість самого бюджетного пристрою 1500 люменів, включається миттєво, є можливість налаштовувати кольори;
 • СД - максимум 200 л, затримка в запуску, але цілком підходить для показу презентацій в маленьких затемнених приміщеннях.

Також є можливість купити пристрій, що поєднує обидва джерела освітлення.

Особливості підключення

Щоб пристрій взаємодіяв з технікою, потрібно знати кілька способів, як підключити лазерний проектор до девайсів:

 • HDMI - цифрове підключення зводить до мінімуму проблеми з зображенням та звуком;
 • VGA - застарілий спосіб, передає тільки графіку, для аудіо потрібно під'єднання динаміків до ПК через mini-jack;
 • USB - зручно, не вимагає відключення пристроїв, є можливість приєднати кілька проекторів, але якість передачі кольору не ідеальна;
 • Wi-Fi - підвищує мобільність, презентація проходить практично без перешкод навіть під час трансляції онлайн.

Налаштування відображення проходить легко, і на різних ОС трохи відрізняється. Також при викривленні картинки, можливо, буде потрібно виставити параметри дозволу вручну.

Замовлення і придбання

Після того як з вибором пристрою вже визначилися, важливо знати, де купити лазерний проектор. В інтернет-магазині LedProjector представлені найпопулярніші моделі від кращих виробників за доступними цінами. Високу якість і оперативну доставку гарантуємо.

 • Що таке Лазерний проектор. Переваги і недоліки
Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити