Нові безлампові проектори від ViewSonic

ViewSonic представила два безлампові LED-проектори для домашніх кінотеатрів

За допомогою проектора можна за кілька хвилин організувати домашній кінотеатр навіть у найменшій квартирі. Ви отримаєте ідентичну атмосферу, і ще більше: ніхто не відволікатиме від перегляду, а ви завжди зможете вибрати найкраще місце.

Новий проектор від ViewSonic до загального настрою додасть об'ємний звук та якісну картинку діагоналлю до 100 дюймів.

Переваги безлампових проекторів

Безлампові моделі на ринку з'явилися не так давно, але вже впевнено становлять попередникам конкуренцію щодо затребуваності. Хоча лампові проектори ViewSonic, через цінову доступність, також не втрачають популярності.

Пристрої з технологією LED отримали ряд переваг:

  1. Компактність. Найменші розміри та вага обумовлені відсутністю лампи, коліщатка перемикання кольорів, більш щільним розміщенням електронних деталей.
  2. Економне енергоспоживання. Світлодіодні моделі використовують у 10 разів менше електрики.
  3. Довгий термін служби. Ресурс лампових проекторів в середньому становить до 5000 годин, а у LED-джерел перевищує 20000 годин.
  4. Економія. Дешевше вдасться не тільки купити пристрій, а й надалі обслуговувати. Тим більше, що світлодіоди міняти доведеться рідше.
  5. Тиха робота. Проектори не нагріваються, тому не потрібно вбудовувати шумний вентилятор, яким оснащують лампові прилади.

Для більшості безлампових проекторів передбачені різні модифікації: операційні системи, віддалене управління за допомогою смартфона і т. д. Універсальна перевага всіх приладів у тому, що зображення, що проектується, не створює навантаження на очі, як екрани гаджетів і телевізорів, тому безпечно для зору .

LED-проектори ViewSonic: особливості

Новинкою компанії вважаються короткофокусні проектори ViewSonic X1 та X2. Вони відрізняються проекційною відстанню.

Друга модель оснащена 1,2-кратним зумом та здатна відображати картинку на діагоналі до 100” з відстані 1,5 метра.

У X1 встановлено 1,3-кратний об'єктив, а проекційна відстань становить на 1-2 метри більше.

Обидва пристрої підтримують формат Full HD (1920х1080 пікселів) і коригують трапецієподібні спотворення в автоматичному режимі.

Яскравість світлодіодів становить 3100 люмен, що дозволяє зберігати насиченість кольорів навіть у освітленому приміщенні. Джерела світла зберігають працездатність до 30 000 годин.

Технологія Dynamic Black налаштовує рівень контрастності відповідно до яскравості кожної сцени. Це дозволяє чіткіше бачити деталі та передавати динамічність зображення. Модуль Cinema SuperColor+ розрізняє 125% палітри кольорів Rec.709.

Звук – не менш важлива складова домашнього кінотеатру. LED-проектор ViewSonic укомплектований вбудованою акустикою Harman Kardon, яка видає глибоке звучання, надає динамічності низьким частотам та створює ефект присутності. Через Bluetooth пристрій можна використовувати як колонку, а також проектувати звук на навушники та інші акустичні системи.

ViewSonic-проектори обладнані модулем Wi-Fi 5 ГГц, який дозволяє підключатися до бездротової мережі та синхронізувати інші пристрої для трансляції їхнього контенту. Видалене керування можна здійснювати за допомогою смартфона через vCastSender.

Окрім бездротового підключення, прилади мають два порти HDMI і один USB Type-C.

На проектори ViewSonic ціна в Україні встановлена ​​на доступному рівні. Вартість X1 стартує від 1000 доларів, X2 від 1100 доларів.

Магазин LedProjector одним із перших пропонує купити проектор ViewSonic за вигідною ціною. Поспішайте замовити новинку, щоб насолоджуватися кожним переглядом фільмів на великому екрані та із чудовим звуком.

  • Нові безлампові проектори від ViewSonic
Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити