Проектори. Щось нове чи давно забуте старе?

Проектор - це закономірність та основа будь-якого кінотеатру. Навіть за найбільшої переваги масового користувача до супер сучасних телевізорів з можливостями LCD та OLED зображень, повноцінною заміною проекційної картинки вони стати не можуть. Те саме стосується дому, коли варто вибрати що використовувати для перегляду улюбленого фільму: телевізор або проектор - вибір залишається за телевізором. Однак для повноти відчуттів краще вибрати саме другий варіант.

З огляду на нові технології, різновидів проекторів стає все більше: дорогі та дешеві, комерційні та для дому; великі проектори та міні. Дивлячись на все це, кількість споживачів цієї продукції збільшується. Особливо це проявляється у той момент, коли стандартних телевізорів для перегляду сучасних 3D фільмів та анімацій стає недостатньо. І отримати повну насолоду улюбленим фільмом можна лише за допомогою проектора для дому.

Однак не варто поспішати розпочинати скуповування обладнання. Для початку, давайте визначимося з перевагами та недоліками даних пристроїв щоб зрозуміти, чи потрібно їх купувати і для чого.

Переваги домашніх проекторів

Якщо ви мешкаєте у великому будинку чи квартирі і мова зайшла про повноцінний домашній кінотеатр - вибір очевидний. Це буде безумовно проектор. Найголовніша перевага в порівнянні з телевізором - це розмір екрану і зображення яке на нього передається.

Якщо йдеться про домашній кінотеатр, тоді однозначно проектор, адже основна його перевага - це розмір екрану.
Завдяки проектору можна отримати картинку по-справжньому величезної діагоналі та відмінної чіткості. До того ж користуватися таким пристроєм набагато безпечніше з точки зору зображення, тому як навантаження на очі від екрану проектора на багато менше ніж від телевізора.

Але що робити, якщо проектор розміщується в невеликому приміщенні? На щастя, все вже продумано. Технічні характеристики проекторів відрізняються, як і проекційного устаткування. Наприклад, можна підібрати оптимальний розмір екрану для проектора під будь-яке приміщення. А самі проектори мають можливість вибору оптимального розміру екрану.

Звичайно, варто зауважити, що з точки зору економії енергії рідкокристалічні телевізори перевершують більшість моделей проекторів, проте якщо у Вас стара модель звичайного плазмового телевізора, то з великою ймовірністю, сучасний проектор споживатиме набагато менше електроенергії.

Також сучасні домашні проектори мають можливість функції коригування співвідношення сторін. Це означає, що при перегляді широкоекранного фільму, у вас не буде з боків чорних смуг з верхньої та нижньої сторони екрана.

Недоліки сучасних проекторів для дому

Як і будь-який інший вид електроніки, сучасні проектори мають ряд недоліків у порівнянні з телевізорами.

Для початку варто згадати саме якість зображення. Для того, щоб зображення було дійсно гідним, потрібно деякою мірою заморочитись з підбором екрана для проектора. До того ж, дійсно якісне полотно, буде коштувати чимало коштів, тоді як телевізор не потребує додаткових вкладень для передачі картинки.

Крім того, до недоліків можна віднести і те, що при трансляції аналогового ТБ, на великому екрані можуть стати дуже помітні недоліки низької якості картинки та телесигналу.

Також варто згадати, що відеопроектор досить важко використовувати у світлий час доби, оскільки яскравість та чіткість зображення значно знижується. Тому перед встановленням проектора потрібно дуже добре продумати місце, в якому він передаватиме зображення.

Висновки

Насправді тут все просто. Проектори для дому дуже добре підходять для перегляду улюбленого фільму або телепередач. Також проектори незамінні при використанні в комерційних цілях: для навчання, на роботі і т.д. Однак якщо ви плануєте регулярно дивитися спортивні трансляції по ТБ, кабельним мережам або просто переглядати відеофайли середньої якості - більш правильним вибором буде телевізор.

Якщо вдалося визначитися, тоді вибирай пректор чи телевізор на ledprojector.com.ua.

  • Проектори. Щось нове чи давно забуте старе?
Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити