Який проектор обрати для школи чи ВНЗ?

Відмінною особливістю сучасного підходу до навчання у школах та вищих навчальних закладах є інтерактивність. Доведено, що наочний матеріал школярі та студенти сприймають та запам'ятовують принципово краще. Тому для успішної роботи коледжу, школи, університету чи інституту потрібно купити проектор для школи - який вибрати буде найкраще, ви зможете зрозуміти, вивчивши наш огляд ключових вимог та параметрів пошуку.

Яким має бути мультимедійне обладнання для навчального закладу?

Вибір оптичних приладів вражає, але далеко не всі з них можна використовувати в освітньому процесі. Головна особливість пошуку такої техніки - необхідність досягти гармонії між функціоналом, вартістю та надійністю. Також слід пам'ятати, що проектор, швидше за все, використовуватиметься для різних потреб: презентації матеріалу, ілюстрації виступів, проведення конференцій, захисту дипломних робіт, організації різних студентських заходів тощо.

Хороший проектор для школи повинен:

 • забезпечувати чіткість та достатню яскравість зображення з урахуванням площі та рівня освітленості приміщення;
 • бути зручним у використанні;
 • видавати картинку в потрібній роздільній здатності;
 • мати значний робочий ресурс джерел світла;
 • не займати надто багато місця;
 • мати необхідні типи роз'ємів;
 • легко та швидко синхронізуватися з комп'ютером;
 • підтримувати основні бездротові технології;
 • тішити прийнятною ціною.

Майте на увазі, що потужні проектори для аудиторій, які коштують досить дорого, потрібні не всім. Ваше завдання - серед безлічі варіантів знайти пристрій, який матиме ті функції та характеристики, які вам необхідні для налагодження ефективного навчального процесу. Звичайно, якщо планується розширення сфери діяльності або переїзд у більш простору будівлю та солідний бюджет, можна вкласти гроші в інноваційний проектор для навчальної аудиторії, але найчастіше доводиться шукати прилад з максимальним функціоналом за мінімальної вартості.

Ключові критерії вибору

Приймаючи рішення, який проектор вибрати для школи, слід орієнтуватися на такі параметри:

 1. Дозвіл. Тут діє правило - чим більше, тим краще, але мінімум модель має забезпечувати роздільну здатність 1024*768 пікселів.
 2. Світловий потік - визначається з урахуванням кількості людей у класі, діаметру екрана та відстані від нього до учнів. Стандартним варіантом є прилади на 2300-2600 Лм.
 3. Конструктивні особливості пристрою. Для процесу освіти краще купувати ультракороткофокусні або короткофокусні варіації, щоб забезпечити викладачеві комфортні умови проведення занять.
 4. Технологія відображення відеоряду. Оптимальним вибором стануть LCD-модифікації, при використанні яких не спостерігається мерехтіння зображення.
 5. Кількість та типи комутаційних роз'ємів - їх підбирають залежно від обладнання, яке використовуватиметься як джерело відеоматеріалів. Обов'язково повинні бути порти USB та HDMI.
 6. Додаткові опції, наприклад, дистанційне керування, дублювання екрана тощо.
 7. Наявність та потужність інтегрованих динаміків.
 8. Бренд та країна виробництва.

На те, як вибрати проектор для школи, багато в чому вплине частота та умови застосування обладнання. Коли пристрій потрібний для рідкісних презентацій або демонстрації мультимедійного контенту під час захисту дипломів, то цілком підійдуть бюджетні моделі з базовим функціоналом та середніми технічними показниками. Якщо ж проектор запускається щодня і для різних цілей, краще вибрати прилад з вищої цінової категорії, з гарною роздільною здатністю, підтримкою різних бездротових технологій та оптимальною яскравістю.

Чому не варто економити на оптичних приладах?

Через обмеженість бюджету багато керівників або тих, хто відповідає за придбання обладнання, вибирають недорогі проектори для школи або ВНЗ. Але тут потрібно бути дуже обережними:

 • занадто низька вартість може говорити про сумнівну якість обладнання;
 • ризиковано купувати товар без повного комплекту документації;
 • не слід купувати пристрої, що були у використанні, адже ви не можете оцінити їх стан та робочий ресурс;
 • важливо бути впевненими в тому, що представлена в описі технічна інформація відповідає дійсності;
 • безпечніше здійснювати оплату після отримання та перевірки працездатності пристрою.

Цілком реально знайти якісні та недорогі проектори для ВНЗ, коледжу тощо, якщо:

 1. Виділити спочатку найважливіші параметри та бути готовими відмовитися від додаткових опцій.
 2. Не спокушатися на дешеві розробки невідомих брендів.
 3. Уважно читати описи та співвідносити характеристики з вартістю техніки.
 4. Вибирати саме ту модель, яка підходить за площею приміщення та цілями використання.

Робіть покупку в надійному магазині, який дає офіційну гарантію якості та має гарну репутацію. Співпраця з LedProjector допоможе обладнати класи та аудиторії з урахуванням особливостей освітнього процесу та без перевищення бюджету. Якщо самостійно визначитися з модифікацією не виходить - сміливо телефонуйте нашим консультантам і кажіть "Порадьте проектор для школи у бюджетному ціновому діапазоні"!

 • Який проектор обрати для школи чи ВНЗ?
Telegram Viber WhatsApp Facebook
0
false
false
Вилучити
Змінити